Uluslararası Sertifikalı Öğretmenler

Devlerin omuzlarında durmak Dünya görüşünüzü genişletiyor

Devlerin omuzlarında durmak
Dünya görüşünüzü genişletiyor

熱情活潑的專業外師 100%資訊專業背景的程式師資

En İyi Öğretmenler
Evde Birinci Sınıf Eğitim

拿著平板準備開始進行線上英語的小孩
 • %100

  TESOL/TEFL sertifikalı

 • 5+ Yıl

  Ortalama öğretim deneyimi

 • %100

  Online öğretim eğitimi

 • %97

  Öğrenci memnuniyeti

 • 30,000+

  Sektördeki en fazla öğretmen

親切的專業外師

專業培訓師資團隊
用程式接軌未來語言

學習程式讓孩子充滿自信笑容
 • 100%

  資訊工程背景

 • 100%

  線上教學專業培訓

 • 97%

  學員教學滿意

 • 1,000+

  平均教學堂數

拿著電腦的專業程式課程教師

En İyi Eğitimin Verilmesi
%3 Kabul Oranı, Sektördeki En Katı Oran

 • Özgeçmiş Taraması

  Anadili/Akıcı İngilizce Konuşanlar

  TESOL/TEFL Sertifikalı

  5 Yılı Aşkın Deneyim

 • Titiz Mülakat

  Eğitim uzmanları tarafından titiz değerlendirme

  Kapsamlı öğretim becerisi testi

  Çok boyutlu öğretim becerisi testi

 • Online eğitim

  Uluslararası kabul görmüş eğitim kuruluşları tarafından sertifikasyon ve eğitim

  Deneme süresi boyunca gerekli minimum not 9.0

親切的專業外師

Kalite Garantisi

 • Öğrenci Koruma

  Oturum kaydı incelemesi

  Bire bir eğitim danışmanı

  Müşteri yardım hattı

 • Müşteri Geri Bildirimi

  Şeffaf oturum geri bildirim sistemi

  Öğretim performansı izleme sistemi

 • Oturum Takibi

  Dinamik ödül/ceza sistemi

  Sıkı performans gözlemi

  Düzenli profesyonel eğitim

3% 錄取率 嚴格把關
只給孩子最好的

層層篩選

 • 資格篩選

  資訊相關科系畢業

  2 年以上教學經驗

  程式編寫實務經驗

 • 專家面試

  教研專家層層面試

  線上試教考核通過

  多維度技能檢定

 • 培訓上線

  資深講師課前培訓

  多次線上試教

  完成受訓才能正式授課

品質把關

 • 客戶保護

  上課全程錄影審核

  一對一專屬學習顧問

  客戶熱線服務

 • 客戶反饋

  透明的課後評鑑機制

  教學品質追蹤系統

 • 逐堂追蹤

  明確的獎懲機制

  嚴苛的末位淘汰

  定期專業培訓

Hevesli ve Enerjik Öğretmenler
Eğlenceli Bir İngilizce Yolculuğu için Rehberiniz

Ivana D

9.69

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba. Adım Ivana. Bor Belgrad Teknik Üniversitesinden mezun oldum. TEFL sertifikam var. Çocuklarla çalışmayı çok seviyorum. Yıllardır çocuklara ders veriyorum. Hobilerim film izlemek ve kitap okumak ama sevdiğim insanlarla vakit geçirmeye de bayılıyorum. İletişimi güçlü ve karizmatik biriyim ve bilgilerimi çocuklarla paylaşmayı gerçekten çok seviyorum. Seni sınıfımda görmeyi umuyorum.

Makalenin Tamamını Oku
Rafal F

9.83

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba öğrenciler! Adım Rafal, siz bana kısaca Raf Öğretmen diyebilirsiniz! Ekonomi eğitimi için İskoçya'da üniversiteye gittim. Ders çalışmayı sever misin? Fotoğraf çekmeyi ve motorsiklet sürmeyi seviyorum. Ne yapmak istersin? Gel sınıfıma katıl ve bana her şeyi anlat. Öğrenmenizi en üst düzeye çıkarmak için konuşma sürenize odaklanacağız! Sınıfta görüşürüz!

Makalenin Tamamını Oku
Louise F

9.84

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba! Adım Louise, İngiltere'denim. TEFL ve QTS sertifikalı bir öğretmenim. 5 yıllık öğretmenlik deneyimim var ve her yaştan ve yetenekten öğrenciye İngilizce, İspanyolca ve Fransızca öğrettim. İspanyol Dili ve Sosyolojisi alanında üniversite derecelerim var. Tutkularım eğitim, seyahat ve diller! Ayrıca yeni yiyecekler keşfetmeyi (ve çikolata yemeyi!) seviyorum ama en sevdiğim hobim dans etmek. Tahmin edeceğiniz gibi, eğlenmeyi severim, bu yüzden derslerimi her zaman olabildiğince eğlenceli hale getirmeye çalışırım! Benim için çok önemli olan konu, öğrencilerimi daha iyi öğrenebilmeleri için sınıfta hata yapma konusunda rahat olmaya teşvik ediyorum. Derslerim her zaman pozitif ve motive edicidir. Umarım yakında sınıfta görüşürüz! Kendinize iyi bakın!

Makalenin Tamamını Oku
Victoria S

9.87

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba, adım Vicky. Hayattaki en büyük tutkularımdan biri İngilizce öğretmek. TEFL master kursunu ve TEYL kursunu tamamladım. Hem yetişkinlere hem de çocuklara ders vermede deneyim sahibiyim. Çocuklara öğretirken en sevdiğim şeylerden biri, onların hem yetenek hem de özgüven açısından büyümelerini izleyebilmek. Yakında görüşmek umuduyla!

Makalenin Tamamını Oku
Matthew A

9.8

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Sınıfıma hoş geldiniz. Adım Matthew, İngiltere Londra'lıyım. Lisans eğitimimi, yan dal dil eğitimi olarak aldım. Bunun yanısıra İngilizce öğretmek için Cambridge'den CELTA TESOL yeterliliğine sahibim. Sınıfta nasıl mıyım? Çok çalışmayı severim ancak her zaman gülümseyerek. Sınıfta öğretirken eğlenmeyi severim. Bu, öğrencilerimin hem iyi vakit geçirdikleri ve hem de iyi öğrendikleri için öğrendiklerini hatırlamalarına gerçekten yardımcı oluyor. Sınıf dışında koşmayı, bisiklete binmeyi ve futbol oynamayı severim. Dışarıda olmayı seviyorum ama seni sınıfımda görmeyi umuyorum! En kısa zamanda bana katıl. Şimdilik hoşçakal!

Makalenin Tamamını Oku
Sumeyya K

9.88

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba! Adım Sümeyya, sertifikalı İngilizce öğretmeniyim. Bisiklete binmeyi ve yeni yerler keşfetmek için yurtdışına seyahat etmeyi seviyorum. Çocuklara öğretmek benim için bir tutku. Derslerimi dinamik ve ilgi çekici hale getiriyorum ve genç öğrencilerim için eğlenceli ve doğal bir öğrenme ortamı yaratmaya çalışıyorum. Birlikte eğlenceli ve kolay bir şekilde öğrenelim. Sınıfta görüşürüz!!

Makalenin Tamamını Oku
Ruaridh B

9.86

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba! Adım Ruaridh, öğretmenim. Tanıştığımıza memnun oldum! İskoçya'lıyım, İngilterede yaşıyorum. Edinburgh Üniversitesi felsefe bölümünden mezun oldum. İngilizce öğretmeyi seviyorum! Öğrenmenize yardımcı olmak beni mutlu ediyor. Öğrencilerime karşı her zaman nazik ve sabırlıyımdır. Eğer bir hata yaparsan, sana yardım edeceğim. Sınıfta eğlenmeyi ve öğrencilerimin hobileri ve ilgi alanları hakkında daha fazla şey öğrenmeyi severim. En sevdiğim hobim bateri çalmak! Seni sınıfta görmek için sabırsızlanıyorum!

Makalenin Tamamını Oku
Karl Y

9.75

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Benim adım Karl ve İngiltere'liyim. Sekiz yıldır İngilizce öğretiyorum ve yaptığım işi gerçekten çok seviyorum. Dört yıl boyunca Bangkok'ta bir lisede İngilizce öğrettim, çoğunlukla 12-16 yaşındaki öğrencilere ders verdim. Ayrıca 4 ila 16 yaşındaki öğrencilere online ESL öğretmeni olarak dört yıllık bir deneyime sahibim.

Makalenin Tamamını Oku
Lorna M

9.79

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Herkese merhaba,
İsmim Lorna M, İngiltere'de yaşıyorum. 18 yaşında öğretmen olmaya karar verdim. Lisans derecemi 21 yaşında Nitelikli Öğretmen Statüsü ile aldım, ardından yabancı dil olarak İngilizce Öğretme sertifikamı aldım ve 10 yılımı 4-11 yaş arası çocuklara öğretmenlik yaparak geçirdim. O zamandan beri, İngilizce öğretme tutkumun peşinden gittim ve şimdi İngilizceyi kuklalar veya aksesuarlarla eğlenceli ve ilginç yollarla öğretmekten ve eğlenceli oyunlar oynamaktan ve testler yapmaktan keyif alıyorum. Ders vermediğim zamanlarda genellikle beni kitap okurken, ailemle eğlenirken veya piyano çalarken bulabilirsiniz. En kısa zamanda İngilizce öğrenmek için bana katılın!

Makalenin Tamamını Oku
Jessica G

9.79

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba, adım Jessica. 24 yaşındayım.
Son beş yıldır eğitim aldığım psikoloji alanında onur derecesiyle lisans derecemi ve üstün öğretmenlik derecemi elde ettim.
Çocuklara öğretme konusunda tutkuluyum. Eğlenceli, yaratıcı ve sabırlıyım. Seni sınıfta görmek için sabırsızlanıyorum!

Makalenin Tamamını Oku
Emeline M

9.71

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Benim adım Emeline ve TutorABC'nin bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım! Öğretmenlik derecem ve TEFL sertifikam var. Ayrıca, iki yılı Güney Kore'de İngilizce Öğretmeni olarak geçirdiğim altı yıllık öğretmenlik deneyimim var. Öğretme konusunda tutkuluyum ve derslerimi olabildiğince dinamik, neşeli ve eğlenceli hale getirmeyi seviyorum. Ayrıca son derece sabırlıyım ve öğrencilerime çok fazla rehberlik ediyor ve destek oluyorum. Onları nasıl kolay ve rahat hissettireceğimi tam olarak biliyorum. Çocuğunuzun İngilizce konuşurken akıcılığını, telaffuzunu ve kendine güvenini geliştirmesine yardımcı olabilirim. Onlarla sınıfta tanışmak için sabırsızlanıyorum!

Makalenin Tamamını Oku
Amanda E

9.73

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Benim adım Amanda. Kanadalı'yım. Kışın dağlarda kayak yapmayı ve göllerde paten kaymayı severim. Bilgisayar Sistemleri Teknolojisi okudum, bu yüzden çalışırken bilgisayarları ve en son teknolojileri kullanmaktan zevk alıyorum. Ayrıca daha etkili bir İngilizce öğretmeni olmama yardımcı olacak bir TEFL aldım. Uzun yıllar ofiste çalışmama rağmen boş zamanlarımı gönüllü eğitmen olarak kullandım. Ders vermekten her zaman zevk aldım ve bu yüzden çevrimiçi İngilizce öğretmeye başlamak için can atıyordum! Bir öğrencinin eğlenirken öğrenmesinin çok daha kolay olduğuna inanıyorum, bu nedenle sınıfımda oyunlar, şarkılar, kuklalar ve görsel efektler kullanmayı seviyorum. Seninle tanıştığım için heyecanlıyım! Yakında görüşürüz!

Makalenin Tamamını Oku
Aldo D

9.79

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhabalar👋 Benim adım Aldo. 13 yılı aşkın süredir İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Meksika'da doğdum ama daha sonra çocukken ailemle Amerika'ya taşındım. Florida eyaletinde bulunan bir üniversiteden iki TESOL sertifikam ve eğitim alanında lisans derecem var. Spor yapmayı çok severim ama en sevdiğim spor futbol⚽. Ve çoğu Amerikalı gibi ben de pizza yemekten gerçekten zevk alıyorum.🍕 Ama yapmayı gerçekten sevdiğim şey İngilizce öğretmek, o yüzden sınıfıma gel ve öğretmenin olayım. Eğlenceli olacak, söz veriyorum!😁 Orada görüşürüz!]

Makalenin Tamamını Oku
Demas R

9.7

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba! Ben Demas öğretmen. Örümcek adamın arkadaşıyım. Doğal bir Amerikan aksanım var, bu yüzden beni anlamak kolay. Belki en sevdiğin öğretmen olabilirim?😊 Eğitim alanında lisans derecem ve TEFL sertifikam var ve sekiz yılı aşkın süredir öğretmenlik yapıyorum.. Öğretmenliği seviyorum.❤️ Seyahat etmeyi✈️ve video oyunları oynamayı da seviyorum çünkü çok eğlenceliler! Eğlenmeyi SEVİYORUM! Sınıfta eğlenirken aynı zamanda İngilizceyi öğrenebiliriz! Derslerimizde telaffuzunuz konusunda size yardımcı olacağım.📢 Konuşma becerilerini geliştirmek istermisin? Harika! Konuşabiliriz ve gerektiği zaman düzeltmeler yapabilirim. İngilizce öğrenirken eğlenmeye hazır mısın? O zaman beni favori öğretmenin olarak seç!😃❤️

Makalenin Tamamını Oku
Jasmine B

9.81

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba :) Ben Jasmine, öğretmenim. İngilizim ve İngilizce öğretmeyi seviyorum. Ayrıca resim yapmak, yazmak ve müzik dinlemekten hoşlanıyorum. Yeni insanlarla tanışmayı ve onların öğrenmelerine yardımcı olmayı seviyorum. Sınıfta hata yapmaktan korkmayın, çünkü herkes hata yapar ve bu sayede İngilizce konuşma konusunda daha da iyi olabilirsiniz. Derslerim enerji dolu, neşeli ve eğlenceli. Öğrenirken eğlenelim! Yakında görüşürüz!

Makalenin Tamamını Oku

外師熱情有活力
引領孩子探索趣味的英語世界

Kiki Hsu

9.7

專業程式老師

我是Kiki 老師,台科大的資訊管理系畢業。帶過APP、 機器人、RPG遊戲設計等營隊,學生從學齡前到高中生都有!
我最喜歡跟學生相處討論,結合同學的興趣於作品中,更重要的是,我會帶著同學一步一步將這些想法實現出來。期待在課堂上與各位相見。

Makalenin Tamamını Oku
George Zhang

9.8

專業程式老師

Hi,我是George老師,台科大資訊工程系畢業,同時也修習資訊教師類的教育學程。
老師最喜歡跟大家一起創作,透過程式把腦袋裡的天馬行空變成好玩遊戲。老師會教你如何利用簡單的積木創造無限可能,期待我們在課堂相見。

Makalenin Tamamını Oku
Ryan Yang

9.7

專業程式老師

Hello,我是Ryan老師,畢業於臺南大學數位學習科技系,6年的教學經驗。老師知道很多小朋友喜歡玩遊戲,但你是否想過當一個遊戲設計師呢?
透過程式我們可以做出自己喜歡的遊戲,並分享給親友一起同樂,過程當中也會訓練到很多創意與邏輯思考。想變厲害嗎?那就一起來學習吧!

Makalenin Tamamını Oku
Polly Lin

9.9

專業程式老師

我是Polly老師,正修科大電子工程系畢業,我非常熱愛遊戲,不僅愛玩遊戲,也創作了非常多遊戲;也很擅長網頁設計,還參加過自走車設計以及機械手臂比賽!
我在tutorJr已經上超過850堂課,累積學生超過600位。我有源源不絕的idea,我會藉由引導的方式讓孩子發揮自己的想法,創造許多獨一無二的作品!

Makalenin Tamamını Oku
Zoe Chen

9.7

專業程式老師

我是Zoe老師,高科大電腦與通訊工程系畢業,目前在中正大學攻讀資訊工程的研究所。
無論是實體營隊、主題課程設計或是線上教學都有經驗。我最喜歡跟學生一起挑戰看誰可以先發現程式中會發生的問題,我們可以一同解決問題。期待與你一起找尋程式中的奧妙。

Makalenin Tamamını Oku
David Zheng

9.7

專業程式老師

Hello!同學們,我是David老師,畢業於高雄科技大學資訊管理系,擁有實體補教的教學經驗。
老師本身非常熱愛遊戲,每次玩到新遊戲更是感到開心與興奮,因此老師想和大家一起發現遊戲更多的可能性,創造出更好玩更有趣作品!

Makalenin Tamamını Oku
透過平板與外師互動的孩子
拿著英語字卡的美麗外師

Dünya Çapındaki Öğretmenlere Merhaba Deyin

Öğrenme yolculuğunuza başlamak için şimdi bir deneme rezervasyonu yapın.

Şimdi rezervasyon yap
用筆電快樂學習程式的學生
振奮學生學習的專業教師

用程式語言
和未來 Say Hi

立即預約一堂體驗課程
讓孩子踏上快樂的學習之旅

預約體驗
Ücretsiz Deneme Dersi Al! Şimdi rezervasyon yap