Sınırsız Öğrenme
Sonsuz Hayal Gücü

Sınırsız Öğrenme
Küresel Potansiyel

5-15 yaş arası gençlere yönelik tasarım

Şimdi Deneyin Şimdi Deneyin
İngilizce Kursları Programlama

Heyecan Verici Dersler

Oxford İngilizce

Oxford University Press tarafından geliştirilen ve ABD Ortak Çekirdek Standartları ile uyumlu üç üst düzey seri

Daha fazlasını öğrenin

Akademi İngilizce

Özel patentli yapay zeka eşleştirme teknolojisi, öğrencileri en uygun eğitmenler, öğrenciler ve materyallerle buluşturur.

Daha fazlasını öğrenin

Disney İngilizce

Disney'in orijinal hikayelerinden esinlenilmiş ve ABD Ortak Temel Standartlarına uygun hale getirilmiştir
Eğlenceli şarkılar ve oyunlarla öğrenin

Daha fazlasını öğrenin

Programlama

Disney İngilizce Kursu
Çocukların
İngilizce Yeteneklerini Uyandırın

Daha fazlasını öğrenin

Tüm Dünyadan
Öğretmenlerinize Merhaba Deyin

 • %100

  TESOL/TEFL Akredite

 • 5+ Yıl

  5+ Yıldan Fazla Tecrübe

 • 30,000+

  30.000'den Fazla Öğretmen
  Sektörde 1 numara

Ivana D

9.69

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba. Adım Ivana. Bor Belgrad Teknik Üniversitesinden mezun oldum. TEFL sertifikam var. Çocuklarla çalışmayı çok seviyorum. Yıllardır çocuklara ders veriyorum. Hobilerim film izlemek ve kitap okumak ama sevdiğim insanlarla vakit geçirmeye de bayılıyorum. İletişimi güçlü ve karizmatik biriyim ve bilgilerimi çocuklarla paylaşmayı gerçekten çok seviyorum. Seni sınıfımda görmeyi umuyorum.

Makalenin Tamamını Oku
Rafal F

9.83

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba öğrenciler! Adım Rafal, siz bana kısaca Raf Öğretmen diyebilirsiniz! Ekonomi eğitimi için İskoçya'da üniversiteye gittim. Ders çalışmayı sever misin? Fotoğraf çekmeyi ve motorsiklet sürmeyi seviyorum. Ne yapmak istersin? Gel sınıfıma katıl ve bana her şeyi anlat. Öğrenmenizi en üst düzeye çıkarmak için konuşma sürenize odaklanacağız! Sınıfta görüşürüz!

Makalenin Tamamını Oku
Louise F

9.84

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba! Adım Louise, İngiltere'denim. TEFL ve QTS sertifikalı bir öğretmenim. 5 yıllık öğretmenlik deneyimim var ve her yaştan ve yetenekten öğrenciye İngilizce, İspanyolca ve Fransızca öğrettim. İspanyol Dili ve Sosyolojisi alanında üniversite derecelerim var. Tutkularım eğitim, seyahat ve diller! Ayrıca yeni yiyecekler keşfetmeyi (ve çikolata yemeyi!) seviyorum ama en sevdiğim hobim dans etmek. Tahmin edeceğiniz gibi, eğlenmeyi severim, bu yüzden derslerimi her zaman olabildiğince eğlenceli hale getirmeye çalışırım! Benim için çok önemli olan konu, öğrencilerimi daha iyi öğrenebilmeleri için sınıfta hata yapma konusunda rahat olmaya teşvik ediyorum. Derslerim her zaman pozitif ve motive edicidir. Umarım yakında sınıfta görüşürüz! Kendinize iyi bakın!

Makalenin Tamamını Oku
Victoria S

9.87

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba, adım Vicky. Hayattaki en büyük tutkularımdan biri İngilizce öğretmek. TEFL master kursunu ve TEYL kursunu tamamladım. Hem yetişkinlere hem de çocuklara ders vermede deneyim sahibiyim. Çocuklara öğretirken en sevdiğim şeylerden biri, onların hem yetenek hem de özgüven açısından büyümelerini izleyebilmek. Yakında görüşmek umuduyla!

Makalenin Tamamını Oku
Matthew A

9.8

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Sınıfıma hoş geldiniz. Adım Matthew, İngiltere Londra'lıyım. Lisans eğitimimi, yan dal dil eğitimi olarak aldım. Bunun yanısıra İngilizce öğretmek için Cambridge'den CELTA TESOL yeterliliğine sahibim. Sınıfta nasıl mıyım? Çok çalışmayı severim ancak her zaman gülümseyerek. Sınıfta öğretirken eğlenmeyi severim. Bu, öğrencilerimin hem iyi vakit geçirdikleri ve hem de iyi öğrendikleri için öğrendiklerini hatırlamalarına gerçekten yardımcı oluyor. Sınıf dışında koşmayı, bisiklete binmeyi ve futbol oynamayı severim. Dışarıda olmayı seviyorum ama seni sınıfımda görmeyi umuyorum! En kısa zamanda bana katıl. Şimdilik hoşçakal!

Makalenin Tamamını Oku
Sumeyya K

9.88

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba! Adım Sümeyya, sertifikalı İngilizce öğretmeniyim. Bisiklete binmeyi ve yeni yerler keşfetmek için yurtdışına seyahat etmeyi seviyorum. Çocuklara öğretmek benim için bir tutku. Derslerimi dinamik ve ilgi çekici hale getiriyorum ve genç öğrencilerim için eğlenceli ve doğal bir öğrenme ortamı yaratmaya çalışıyorum. Birlikte eğlenceli ve kolay bir şekilde öğrenelim. Sınıfta görüşürüz!!

Makalenin Tamamını Oku
Ruaridh B

9.86

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba! Adım Ruaridh, öğretmenim. Tanıştığımıza memnun oldum! İskoçya'lıyım, İngilterede yaşıyorum. Edinburgh Üniversitesi felsefe bölümünden mezun oldum. İngilizce öğretmeyi seviyorum! Öğrenmenize yardımcı olmak beni mutlu ediyor. Öğrencilerime karşı her zaman nazik ve sabırlıyımdır. Eğer bir hata yaparsan, sana yardım edeceğim. Sınıfta eğlenmeyi ve öğrencilerimin hobileri ve ilgi alanları hakkında daha fazla şey öğrenmeyi severim. En sevdiğim hobim bateri çalmak! Seni sınıfta görmek için sabırsızlanıyorum!

Makalenin Tamamını Oku
Karl Y

9.75

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Benim adım Karl ve İngiltere'liyim. Sekiz yıldır İngilizce öğretiyorum ve yaptığım işi gerçekten çok seviyorum. Dört yıl boyunca Bangkok'ta bir lisede İngilizce öğrettim, çoğunlukla 12-16 yaşındaki öğrencilere ders verdim. Ayrıca 4 ila 16 yaşındaki öğrencilere online ESL öğretmeni olarak dört yıllık bir deneyime sahibim.

Makalenin Tamamını Oku
Lorna M

9.79

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Herkese merhaba,
İsmim Lorna M, İngiltere'de yaşıyorum. 18 yaşında öğretmen olmaya karar verdim. Lisans derecemi 21 yaşında Nitelikli Öğretmen Statüsü ile aldım, ardından yabancı dil olarak İngilizce Öğretme sertifikamı aldım ve 10 yılımı 4-11 yaş arası çocuklara öğretmenlik yaparak geçirdim. O zamandan beri, İngilizce öğretme tutkumun peşinden gittim ve şimdi İngilizceyi kuklalar veya aksesuarlarla eğlenceli ve ilginç yollarla öğretmekten ve eğlenceli oyunlar oynamaktan ve testler yapmaktan keyif alıyorum. Ders vermediğim zamanlarda genellikle beni kitap okurken, ailemle eğlenirken veya piyano çalarken bulabilirsiniz. En kısa zamanda İngilizce öğrenmek için bana katılın!

Makalenin Tamamını Oku
Jessica G

9.79

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba, adım Jessica. 24 yaşındayım.
Son beş yıldır eğitim aldığım psikoloji alanında onur derecesiyle lisans derecemi ve üstün öğretmenlik derecemi elde ettim.
Çocuklara öğretme konusunda tutkuluyum. Eğlenceli, yaratıcı ve sabırlıyım. Seni sınıfta görmek için sabırsızlanıyorum!

Makalenin Tamamını Oku
Emeline M

9.71

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Benim adım Emeline ve TutorABC'nin bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım! Öğretmenlik derecem ve TEFL sertifikam var. Ayrıca, iki yılı Güney Kore'de İngilizce Öğretmeni olarak geçirdiğim altı yıllık öğretmenlik deneyimim var. Öğretme konusunda tutkuluyum ve derslerimi olabildiğince dinamik, neşeli ve eğlenceli hale getirmeyi seviyorum. Ayrıca son derece sabırlıyım ve öğrencilerime çok fazla rehberlik ediyor ve destek oluyorum. Onları nasıl kolay ve rahat hissettireceğimi tam olarak biliyorum. Çocuğunuzun İngilizce konuşurken akıcılığını, telaffuzunu ve kendine güvenini geliştirmesine yardımcı olabilirim. Onlarla sınıfta tanışmak için sabırsızlanıyorum!

Makalenin Tamamını Oku
Amanda E

9.73

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Benim adım Amanda. Kanadalı'yım. Kışın dağlarda kayak yapmayı ve göllerde paten kaymayı severim. Bilgisayar Sistemleri Teknolojisi okudum, bu yüzden çalışırken bilgisayarları ve en son teknolojileri kullanmaktan zevk alıyorum. Ayrıca daha etkili bir İngilizce öğretmeni olmama yardımcı olacak bir TEFL aldım. Uzun yıllar ofiste çalışmama rağmen boş zamanlarımı gönüllü eğitmen olarak kullandım. Ders vermekten her zaman zevk aldım ve bu yüzden çevrimiçi İngilizce öğretmeye başlamak için can atıyordum! Bir öğrencinin eğlenirken öğrenmesinin çok daha kolay olduğuna inanıyorum, bu nedenle sınıfımda oyunlar, şarkılar, kuklalar ve görsel efektler kullanmayı seviyorum. Seninle tanıştığım için heyecanlıyım! Yakında görüşürüz!

Makalenin Tamamını Oku
Aldo D

9.79

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhabalar👋 Benim adım Aldo. 13 yılı aşkın süredir İngilizce öğretmenliği yapmaktayım. Meksika'da doğdum ama daha sonra çocukken ailemle Amerika'ya taşındım. Florida eyaletinde bulunan bir üniversiteden iki TESOL sertifikam ve eğitim alanında lisans derecem var. Spor yapmayı çok severim ama en sevdiğim spor futbol⚽. Ve çoğu Amerikalı gibi ben de pizza yemekten gerçekten zevk alıyorum.🍕 Ama yapmayı gerçekten sevdiğim şey İngilizce öğretmek, o yüzden sınıfıma gel ve öğretmenin olayım. Eğlenceli olacak, söz veriyorum!😁 Orada görüşürüz!]

Makalenin Tamamını Oku
Demas R

9.7

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba! Ben Demas öğretmen. Örümcek adamın arkadaşıyım. Doğal bir Amerikan aksanım var, bu yüzden beni anlamak kolay. Belki en sevdiğin öğretmen olabilirim?😊 Eğitim alanında lisans derecem ve TEFL sertifikam var ve sekiz yılı aşkın süredir öğretmenlik yapıyorum.. Öğretmenliği seviyorum.❤️ Seyahat etmeyi✈️ve video oyunları oynamayı da seviyorum çünkü çok eğlenceliler! Eğlenmeyi SEVİYORUM! Sınıfta eğlenirken aynı zamanda İngilizceyi öğrenebiliriz! Derslerimizde telaffuzunuz konusunda size yardımcı olacağım.📢 Konuşma becerilerini geliştirmek istermisin? Harika! Konuşabiliriz ve gerektiği zaman düzeltmeler yapabilirim. İngilizce öğrenirken eğlenmeye hazır mısın? O zaman beni favori öğretmenin olarak seç!😃❤️

Makalenin Tamamını Oku
Jasmine B

9.81

Ana Dili İngilizce Öğretmenler

Merhaba :) Ben Jasmine, öğretmenim. İngilizim ve İngilizce öğretmeyi seviyorum. Ayrıca resim yapmak, yazmak ve müzik dinlemekten hoşlanıyorum. Yeni insanlarla tanışmayı ve onların öğrenmelerine yardımcı olmayı seviyorum. Sınıfta hata yapmaktan korkmayın, çünkü herkes hata yapar ve bu sayede İngilizce konuşma konusunda daha da iyi olabilirsiniz. Derslerim enerji dolu, neşeli ve eğlenceli. Öğrenirken eğlenelim! Yakında görüşürüz!

Makalenin Tamamını Oku

tutorJr yöntemiyle öğren!
Küresel eğitimi eve getir!

 • Planlanan

  3 dakikaHaftalık derslerinizi planlayın.

 • Ön İzle

  10 dakikaMateryali önizleyin.

 • Etkileşime Gir

  25-45 dakikaOturumun tadını çıkarın!

 • Gözden Geçir

  10 dakikaÖğrendiklerinize tekrar bakın.

 • Değerlendir

  5 dakikaDers ve öğretmen hakkında geri bildirim verin.

 • Genişletilmiş

  Hikaye kitaplarının, derslerin ve diğer öğrenme kaynaklarının keyfini çıkarın.

En Üst Kalite
İçiniz Rahat Olsun

Gizlilik

COPPA、kidSAFE
Resmi Onaylı
Çocukların çevrimiçi gizliliğini koruyun

Uzmanlık

ESL onaylı
Akademik Kuruluşlar

Deneyim

%100 TESOL/TEFL
Lisanslı Eğitimciler

Kalite

1'e 1 Kişisel Rehberlik
Gerçek Zamanlı Öğrenme Yardımı

Memnuniyet

Para İade Garantisi

Eşsiz Bir Deneyim

孩子展現自信笑容
 • Küresel Eğitim Liderleri Tarafından Geliştirilen Lisanslı Materyaller

 • %100 Lisanslı Eğitimciler

 • Gençlere Yönelik İnteraktif Sınıf

 • Ebeveynler için Oturum Gözlemi

 • Öğretmen/Öğrenci Geri Bildirim Sistemi

 • 1'e 1 Kişisel Rehberlik

快樂進行線上學習的學員

Uluslararası bir yaşam tarzı gençlikte başlar!

Şimdi rezervasyon yap

Kendini Size Adamış Ekibiniz

Ücretsiz Deneme Dersi Al! Şimdi rezervasyon yap